KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14964078
nr 1496 4078
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Stadsmotiv. Signerad -50. Akvarell, bildmått: 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 31x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 20:28:53
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman